Małe kasy fiskalne Lublin dla prawników

182 poniedziałek, Lipiec 18th, 2016

Skandia polisa inwestycyjna

Skandia polisa inwestycyjna
1 vote, 1.00 avg. rating (47% score)

Skandia polisa inwestycyjna (5)Wchodzisz dopiero na rynek pracy, ale już teraz wiesz, że istotnym dla Ciebie będzie budowanie własnej poduszki finansowej? Z drugiej strony – poza korzystaniem w podstawówce ze Szkolnej Kasy Oszczędności, nie masz absolutnie żadnego doświadczenia w kwestii oszczędzania? W dodatku Twoja wiedza o finansach jest znikoma?

Zatem uważaj na przedstawicieli banków, którzy ostrzą zęby na takich jak Ty i nie daj się wpakować w długoletnie zobowiązania, które mogą przynieść Ci spore straty.

Przykład pierwszy z brzegu? Chociażby Skandia polisa inwestycyjna, której działalność odbiła się szerokim echem w środowiskach finansowych. Owa polisa reklamuje się jako taka, która umożliwia rozsądne oszczędzanie. Nic bardziej mylnego! Powiedzmy sobie wprost – przede wszystkim jest to opcja, która oferuje inwestycję, często dosyć ryzykowną. Poza tym sporo tutaj opłat – aktywacyjna czy za zarządzanie. Często musimy zapłacić również opłatę operacyjną czy za przewalutowanie. Warto również wspomnieć, że w wypadku, gdy zdecydujesz się na przedwczesną rezygnację, będziesz musiał przeznaczyć część oszczędności na karę z tego tytułu.  Zgodzisz się chyba ze mną, że koszta są niemałe?

Zatem, weź pod uwagę wszystko to i dobrze zastanów się nad wyborem narzędzi do oszczędzania.

Najnowsze wpisy o gospodarce:

About 

Related Articles

Tagi: standy eliptyczne cena druku, elwix torba, biceps 34cm, glutamina katowice, ra nails lakier hybrydowy, onlynails cennik, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Tynk mozaikowy Lakma, endoskop laryngologiczny sinutronic, Usuwanie owłosienia żary, busy do danii szamotuły