Małe kasy fiskalne Lublin dla prawników

81 niedziela, Październik 30th, 2016

Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

fordanserki-9Jeśli w Twojej firmie dominuje męskie grono, mogą wynikać z tego pewne problemy. Jak zorganizować imprezę biznesową, jeśli niemal wszyscy pracownicy są mężczyznami? Z kim będą tańczyć i czy atmosfera nie będzie sztuczna i napięta? No właśnie… Na szczęście przybywamy z odsieczą, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Fordanserki to hostessy, które zajmują się braniem udziału w imprezach tanecznych. Są świetnymi partnerkami do tańca, rozmowy i poprawiania panującej na sali atmosfery. Ich uroda i inteligencja bardzo pozytywnie wpływają na nastawienie Panów. Wielu z nich nagle nabiera chęci, by tańczyć, choćby zupełnie nie umieli tego robić. Ale to przecież żaden problem, prawda? Fordanserka chętnie udzieli spontanicznych lekcji tańca, a jej śmiech będzie dopingował ludzi do aktywnej zabawy. Imprezy są po to, aby z nich korzystać. Jeśli odpowiednio przemyślisz ich organizację i zatrudnisz tańczące hostessy, mogą zakończyć się prawdziwym sukcesem i jeszcze długo krążyć jako legendarna historia wśród pracowników.

Najnowsze wpisy o gospodarce:

About 

Related Articles

Tagi: Gniewiński portal, certyfikat flange fitter, wałki pa66, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, busy do danii szamotuły, Stojaki na ulotki - Brooklyn, kostka fakturowana producent, standy eliptyczne cena druku, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, armatura łazienkowa Apavisa, przesłony wodoszczelne